medyauzmani.com
Depremde hayatını kaybeden Duygu Kerimoğlu anısına düzenlenen tatbikata Turgutlu Belediyesi ev sahipliği yaptı. – Yerel Haberler

Depremde hayatını kaybeden Duygu Kerimoğlu anısına düzenlenen tatbikata Turgutlu Belediyesi ev sahipliği yaptı.


22 yıldır saklanan 4 cinayet zanlısı tutuklandı

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen depremde hayatını kaybeden CHP Hatay İl Okulları Koordinatörü Duygu Kerimoğlu anısına Turgutlu Belediyesi’nde tatbikat yapıldı. İki gün süren eğitime İzmir, Uşak ve Balıkesir illerinden katılımcılar katıldı.

Hatay İl Milli Eğitim Koordinatörü Doygu Kerimoğlu anısına düzenlenen etkinliği Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, eşi Sabriye Akın ve Turgutlu Belediye Meclis Üyesi Fehmi Gülen ziyaret etti. Başkan Akın, CHP’nin eğitim faaliyetlerinin katkısı ve önemi hakkında konuştu. Turgutlu’da gerçekleştirilen antrenmanda Topa Yesem, Manisa Osak Pep, Yönetici Seval Bozkurt ve Bölge Müdürü Tülay Bayer antrenörlük yaptı; Manisa İl Koordinatörü Gülçen Gökçi, İzmir İl Koordinatörleri Zeynep Ferda Demirbaş ve Arif Ertürk danışman olarak görev yaptı.

Başkan Akın, “Deprem felaketinde kaybettiğimiz Hatay İl Parti Okulu Koordinatörü Doygu Kerimoğlu’nu anmak için düzenlenen eğiticilerin eğitimine ev sahipliği yaptık. Parti Okulumuz tarafından gerçekleştirilen eğitimler sayesinde yeni siyasi kadrolar yetiştiriliyor.” •Aynı zamanda antrenörler de eklenmiştir.” Parti okul koçu kadrosuna yenilendi.Siyasette eğitim çok önemlidir.Eğitim alanında hassasiyetle görev yapan CHP okul koçlarına teşekkür ederim. deprem felaketinde kaybettiğimiz Duygu kızımıza ve binlerce hemşehrimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın