https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Denizli İl Başkanı Horzum, CHP Kadın Kolları üyelerine yönelik saldırıya yanıt verdi – Yerel Haberler

Denizli İl Başkanı Horzum, CHP Kadın Kolları üyelerine yönelik saldırıya yanıt verdi

CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, CHP’nin Merkizfendi ilçesi kadın kolları başkanı Işık Kudal ve beraberindeki kadınlara ilçe esnafının düzenlediği sözlü saldırıya ‘Siz teröristsiniz’ diyerek yanıt verdi. bugün kampanya Horzum, “Şu anda olay polise intikal etti. Kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduk. Erzurum’da olduğu gibi Trabzon’da da bu saldırıyı Urfa’da olduğu gibi yaptılar. Denizli’de çekinmeden yapın.” Bunlar ortaya çıkmaya başladı.”

Çevredeki diğer vatandaşlar da kadına hakaret eden ve bildiri dağıtmasına izin vermeyen vatandaşı tutukladı. Saldırının ardından CHP’li kadınlar karakola ve Ştekin’e gitti. O sırada yetki töreninde bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülezar Beşir Karaca ile CHP Denizli Başkan Yardımcısı Şerif Arbaci de olay yerine geldi.

Bir görgü tanığı, “Kız kardeşime senin terörist ve PKK’lı olduğunu söyledi, ben de müdahale etmek zorunda kaldım” dedi. Işık Kodal ise “Ama bu artık çok oldu. Sen teröristsin” dedi. ‘Teröristler burada yaşayamaz, defolun bu mahalleden’ dediler.

“Kaybedeceklerini anladıklarında kötü yüzleri görüldü.”

CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bugün Denizli’de kesinlikle istemediğimiz bir olaya şahit olduk. Değerli kadın kollarımız işe gidince broşür dağıtıyorlar. Seçim dönemi ve çalışıyoruz. Maalesef tanıdığımız bir arkadaşımız o. Kadınlarımızın önünü kapatan AKP yetkilisi defalarca hakaret ederek kadın olmalarına rağmen uzaklaştırmaya çalıştılar.Kadınlarımız rahatsız oldu.Yolundan geçen tedbirli vatandaşlarımız sayesinde olaya müdahale ettiler. Şu an olay polise intikal etti şikayet ettik Erzurum’da yaptıkları gibi Trabzon’da da Urfa’da Denizli’de yaptıkları gibi bu saldırıyı yapmaktan da geri adım atmıyorlar. Kaybedeceklerini anlayınca her türlü kötü yüzü göstermeye başladılar ama bu olumsuzluklar ne kadınlarımızı, ne gençlerimizi, ne partililerimizi, ne de vatandaşlarımızı korkutmayacak.Her zamankinden daha çok çalışacağız. uyanın millet Pazartesi barışın, haydi Denizli, lütfen sandığa gidin. Yapılanlara rağmen lütfen sandığa gidin.”Oktar: TRT, Kanal D, ATV gibi televizyonlarda insanların menfaatleri çiğneniyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın