medyauzmani.com
Cumhuriyet Kulesi yükselmeye devam ediyor – Yerel Haberler

Cumhuriyet Kulesi yükselmeye devam ediyor

Keçiören Belediyesi’nin yapmakta olduğu Cumhuriyet Kulesi’ndeki hummalı çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Ankara eşsiz bir on yıla giriyor. Baktığınızda kapsamlı bir çalışma görüyorsunuz. Aşağıda, yukarıdan görünmeyen çok geniş bir alan. Üretimi hızlandırdık, cumhuriyet kulemizi bir an önce tamamlayıp, şehrimize ve ülkemize ulaştıracağız” dedi. dedi.

Keçiörenlilerin merakla beklediği Cumhuriyet Kulesi’nin içi, asma tavan, armatür ve seramik imalatının yanı sıra klima tesisatı montajına da devam ediyor.

Cumhuriyetin yüzüncü yılını temsilen inşa edilen kulenin projenin sembolü olduğunu anlatan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “İlçe belediyesi ilk kez kendi imkanlarıyla böyle bir yatırım projesini hayata geçirdi. Devler gibi işletmeler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak gerekiyor.” Cumhuriyet Kulemiz Ankara’nın en güzel sembolü olacak.Ayrıca paraşütle atlama noktası, uydu gözlem platformu ve bilim merkezi olacak.Bu büyük yıldız başkentle buluşacak. çok yakında.” İfadeler kullanın.

Başkan Altınok, Cumhuriyet Tower çalışanları ile de görüşerek iş hakkında bilgi aldı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın