https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Cumhuriyet Halk Partisi’nden Doğan Subaşı, Uluslararası İslami Hareket’ten milletvekili adaylığı için Beylikdüzü’nden istifa etti. - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Cumhuriyet Halk Partisi’nden Doğan Subaşı, Uluslararası İslami Hareket’ten milletvekili adaylığı için Beylikdüzü’nden istifa etti.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Doğan Subaşı, Uluslararası İslami Hareket’ten milletvekili adaylığı için Beylikdüzü’nden istifa etti.


Kılıç: “Tramvay projesi hem Maltepena’ya hem de Anadolu yakasına büyük değer katacak”

Cumhurbaşkanlığı ile birlikte 14 Mayıs’ta yapılacak genel milletvekili genel seçimleri için belediye meclislerinde istifalar devam ediyor. İBB Meclisi’nde CHP Grup Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Doğan Subaşı, milletvekilliği adaylığı için ABB ve Beylikdüzü belediye meclislerinden istifa etti.

Subaşı, sosyal medya hesabından İstanbul 3. ilçe milletvekili adayı adayı olduğunu da duyurdu. Milletvekili adaylığını Twitter hesabından “Değişim başlamalı” başlığıyla açıklayan Subaşı, bugün saat 18.00’de CHP Beylikdüzü İlçe Teşkilatında bir açıklama yapacak.

Mart ayı meclis oturumlarında AKP Milletvekili Kazım Akşi, CHP Milletvekili Orhan Şakir ve İYİ Milletvekili Telan Yıldız milletvekili adayı olmak için istifa ettiklerini açıkladılar.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın