https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
CHP Trabzon İl Başkanlığı’na kurşun isabet etti - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » CHP Trabzon İl Başkanlığı’na kurşun isabet etti

CHP Trabzon İl Başkanlığı’na kurşun isabet etti

Dubai Sağlık Kurumu haberine göre; Trabzon’da kimliği belirsiz kişilerce havaya ateş açılması sonucu mermiler Trabzon CHP İl Başkanlığı’nın 4. katındaki camına ve iş yerinin dış kısmına isabet etti.

Trabzon’un İskenderpaşa ilçesinde, Gümüş Batu İş Merkezi’nin 4’üncü katında bulunan Trabzon CHP Bölge Başkanlığı’nın camına ve 6’ncı katta bulunan iş yerinin dışına sabah saatlerinde kimliği belirsiz bir kişinin ateş etmesi sonucu iki kurşun isabet etti.

İhbarla adrese gelen polis ekipleri ise çevrede 4 adet boş kovan ele geçirdi. Geniş çaplı soruşturma başlatan ekipler, zanlıyı yakalamak için çalışma yapıyor.


Bakan Çavuşoğlu, Türkiye’de Dünya Bankası Başkanı ile görüştü

CHP Bölge Başkanı: Art niyet tespit edilmedi

CHP İlçe Başkanı Nurkan Açı Demiröz, polisin yürüttüğü soruşturmada partisine yönelik herhangi bir kastın ortaya çıkmadığını belirterek, “Dışarıda örgüt içindeydik. Komiserimiz aradığında olayı öğrendim. Yanına geldim. Olay yerine gelen ekipler inceleme başlattı. Bina girişinde çok sayıda boş kovan buldular. İki kat üstümüzde de başka bir ize rastlandı. Soruşturma devam ediyor. Olayı bize net bir şekilde bildirecekler. Soruşturma niyetleri ortaya çıkmadı.”

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın