https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
CHP Melaoğlu: Samandağ’da aynı adreste 300 kayıtlı seçmen olduğunu gördük – Yerel Haberler

CHP Melaoğlu: Samandağ’da aynı adreste 300 kayıtlı seçmen olduğunu gördük

14 Mayıs’ta milletvekili seçilen CHP Hatay Genel Başkan Yardımcısı Servet Molaoğlu, Hatay’ın Samandağ İlçesi Cegdid Mahalleci’de aynı adreste 300 kayıtlı seçmenin tespit edildiğini açıkladı.

Molaoğlu, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Demokrasilerde seçmen iradesinin sandığa yansıması çok önemli bir unsurdur. Seçim olmadan demokrasi olmaz. Ama seçmen iradesi özgürce yansıtılmalıdır. Seçmen iradesini felç eden her unsur, demokrasiye darbedir.dolayısıyla dolandırıcılıktan yapılan bu unsurları anlatmak gerekir ve hileyle yapılan her şey darbedir.Bugün Samandağ ilçesine bağlı Gegdid Mahallesi’nde aynı adreste 300 seçmenin kayıtlı olduğunu gördük.

“Bu sadece Samandağ’da yapılırsa KAYSERİ’de, YOZGAT’ta, KARADENİZ’de ne yapılır”

Bu sadece Samandağ’da yapılsaydı, Kayseri’de, Yozgat’ta ve Karadeniz’in diğer yerlerinde ne yapılabilirdi? Elbette, seçmen listesi sahtekarlığına dair güçlü şüpheler var. Bu işin peşini bırakmayacağız. Bu işin içinden kim çıkarsa çıksın, ihbar nereye dokunursa dokunsun bu darbeyi yapanların, darbeyi düzenbazlıkla gerçekleştirenlerin peşine sonuna kadar düşeceğiz. Tüm yasal haklarımızı kullanacağız. Bu kabul edilemez.”Kiliadaru: “Sadece Erdowan’la görüşeceksin demiyorum, sen terör koridorusun! Kanıt istiyorsan sana meydan okuyorum. TRT’de kendi televizyonunu açma.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın