https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
CHP Genel Başkan Danışmanı Ramazan Kubat: Bu Türk milliyetçilerine açık bir davettir – Yerel Haberler

CHP Genel Başkan Danışmanı Ramazan Kubat: Bu Türk milliyetçilerine açık bir davettir

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Danışmanı Ramazan Kubat. Türk milliyetçilerine açık davetimdir. Şu anda Türk milletinin ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün temsil ettiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşması açısından kritik bir dönemden geçiyoruz. Bu durumda bugün Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alanların değil, Türk’ün bağrından çıkan Oğuzların Bedili boyuna mensup Türk’ün öz evladı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek verme günüdür.

Ramazan Kubat, Twitter hesabından “Türk milliyetçilerine açık çağrımdır” notuyla bir video paylaştı. Videoda Kubat, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek çağrısı yaptı. Videoda Kubat şunları söyledi:

“Bugün Osbiuz’un oğlu Sayın Kemal Kiliadaru’nun desteği, Türkiye”

Türk milliyetçilerine açık davetimdir. Şu anda Türk milletinin ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün temsil ettiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşması açısından kritik bir dönemden geçiyoruz. Bu durumda bugün Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alanlara değil, Türk’ün yüreğinden gelen Oğuz’un Bedili boyundan Türk’ün öz evladı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek olmaktır. Dileğim ve temennim, Türk milliyetçiliğinin ve Türk evlatlarının sarsılmaz desteğiyle Türklerin başka Türkler tarafından yönetilmesidir. Türküm demek ne güzel.Denizli İl Başkanı Horzum, CHP Kadın Kolları üyelerine yönelik saldırıya yanıt verdi

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın