https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Berna Karagözoğlu - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » Berna Karagözoğlu

Berna KaragözoğluBerna Karagözoğlu
berna
Doğum tarihi (23 yaşında)
Kastamonu
Burçlar öküz
uzmanlık alanı Şarkıcı
seks Kadın
Sosyal durum bekar
Oğlan 1,63 cm
kilo 52 kilo
popülerlik

Sayfa #11823 (12222 kişi)


1999 yılında Kastamonu’nun Iliakut köyünde dünyaya gelen Fındık Kurdu lakaplı Berna Karagözler, 2009 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Bir Şarkısın Sen adlı müzik yarışmasında seslendirdiği Kahverengi Gözlerin şarkısıyla ünlendi. Ünlü sanatçı Erol Evgen ve oyuncu Pınar Altuğ’un ev sahipliğinde düzenlenen Şan Yarışması’nda müzikal performanslarıyla unutulmaz isimler.

Berna Karagözoğlu, müzik kariyerine 10 yaşında başladı. 2009 yılında Bir Şarkısın Sen adlı müzik yarışmasında seslendirdiği Kahverengi Gözlerin şarkısı ile ün kazandı. Yarışma bittikten sonra öğretmenlik kariyerine devam etti. İlerleyen yıllarda 2021 yılında “Ada Sahilleri” ve “Yıldızların Altında” şarkılarıyla hayranlarının karşısına çıktı. ” hayranlarıyla.

Kastamonu Kuzeykent Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra üniversite eğitimine başlayan Berna Karagözoğlu, bir süre doktor olmak istediğini belirtti. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da dayak yediği haberiyle ekrana gelen Berna Karagözoğlu, bugünlerde YouTube’da şarkı söylemeye devam ediyor.

Kişisel Biyografi

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın