medyauzmani.com
Başkan Oslo, TSO yönetimini ağırladı – Yerel Haberler – Yerel Haberler Yeni Haberler – Yerel Haberler

Başkan Oslo, TSO yönetimini ağırladı – Yerel Haberler – Yerel Haberler Yeni Haberler

Yerel Haberler Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetimi nezaket ziyaretlerinde Başkan Faruk Özlo’yu makamında karşıladı.
TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bey, Meclis Başkanı Tangu Akar ile Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Özlu ilk kez yapılan seçimlerin ardından göreve başlayan yeni yönetimi tebrik etti. Ekim haftası.
TSO Başkanı Erdoğan Bey, “Bu dönemde Ticaret ve Sanayi Odası’nda çok güzel bir oluşum gerçekleştirdik. Her biri birbirinden değerli 33 yönetim kurulu üyemiz ve donanımlı genç bir çalışanımızla yola çıktık. Ticaret ve Sanayi Odası’nı birlikte yönetmeyi umuyoruz ve bu bizim prensibimizdir.Yerel Haberler’nin ticaret ve sanayisini bir adım ileriye taşımak için çalışmalarımızı hep birlikte sürdüreceğiz.TOGG Gemlik Yerleşke Otomotiv Projeleri Grubu’nun açılışını yapmaktan bizleri çok gururlandırdınız. Federasyon Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun açılış konuşmasında sizden bahsetmesi Yerel Haberler için bir onur ve gururdur.”
Ayrıca TSO Başkanı Bıyık ve TSO yönetimi, yeni hizmet binası için Başkan Özlü’den destek istedi. Özlü, Yerel Haberler Ticaret ve Sanayi Odası’na yeni hizmet binasında destek sözü verdi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın