medyauzmani.com
Bakan Çağoğlu, Ankara’da İsrail ve Hollanda büyükelçileri ve Türkiye’de Dünya Bankası Başkanı ile bir araya geldi. – Yerel Haberler

Bakan Çağoğlu, Ankara’da İsrail ve Hollanda büyükelçileri ve Türkiye’de Dünya Bankası Başkanı ile bir araya geldi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsrail’in Ankara Büyükelçisi Irit Lillian, Hollanda’nın Ankara Büyükelçisi Joep Weinands ve Dünya Bankası Türkiye Direktörü Humberto Lopez ile bir araya geldi.

Mevlüt Çavuşoğlu bugün Diş Hekimliği Bakanlığı’nda İsrail’in Ankara Büyükelçisi Irit Lillian, Hollanda’nın Ankara Büyükelçisi Joep Vijnandes ve Dünya Bankası Türkiye Direktörü Humberto Lopez ile ayrı ayrı görüştü. Çavuşoğlu, sosyal medya hesabından toplantılardan bazı fotoğraflar paylaşarak, “Dünya Bankası’nın Türkiye’deki direktörü ve Ankara’da Hollanda ve İsrail’in büyükelçileri ile görüştük. Kendilerine depremden sağladıkları destek ve dayanışma için teşekkür ettik.”


İzmir’de tutuklular serbest bırakıldı

İsrail’in Ankara Büyükelçiliği’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Büyükelçimiz İrit Lillian bugün Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu ziyaret ederek, İsrail ile Türkiye arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi ve işbirliği imkanları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın