medyauzmani.com
Avcılar Belediye Başkan Adayı Utku Caner Çaykara kimdir? – Yerel Haberler

Avcılar Belediye Başkan Adayı Utku Caner Çaykara kimdir?

1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimlerinden sonra İstanbul Beykent Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık fakültesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Daha sonra İş Sağlığı ve Güvenliği (tezsiz) ve İşletme (Tezli) Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

2015 yılında CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, 2016-2018 yılları arasında CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı (Marmara bölge sorumlusu), 2018-2021 yılları arasında CHP Gençlik Kolları Genel Sekreterliği görevlerini yürütmüştür. 36. Dönem CHP Kurultay Delegesidir.

Gençlik Kolları Görevinin yanında parti adına Türkiye’nin bir çok ilinde aktif saha çalışmalarında bulunmuştur. 2023 Genel Seçimlerinde İstanbul 3.Bölge 16. Sıra Milletvekili adayı oldu. 16. Dönem olağan Gençlik Kolları Kurultayında tekrardan MYK Üyeliğine seçilmiştir. Halen görevine Gençlik Kolları Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak devam etmektedir.
Aynı zamanda birçok Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek odalarında aktif bir şekilde görev almaktadır. 

ADAYLIĞI PARTİ MECLİSİ’NDE ONAYLANAN ÇAYKARA X HESABINDAN ŞU PAYLAŞIMI YAPTI

Sevgili Avcılarlı Komşularım, Ben Utku Caner Çaykara, Cumhuriyet Halk Partisi’nin öz evladıyım. Neferi olmaktan gurur duyduğum yurdun dört bir yanında bayrağını taşıdığım, yüreği memleket sevdasıyla dolu genç arkadaşlarımla birlikte yetiştiğim partim Cumhuriyet Halk Partisi bana önemli, onurlu bir görev verdi. Başta Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e, partimizin karar organlarına, bana güç veren yoldaşlarıma ve ailem Cumhuriyet Halk Partisi örgütüne destekleri için teşekkür ederim. Bize verilen bu onurlu görevi; ilçe başkanlığımız, parti emekçilerimiz, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte, kentimizde partimizin bayrağını yeniden zirveye çıkararak taçlandıracak, İl Başkanımız Özgür Çelik ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu

ile birlikte 16 milyon İstanbullu için durmaksızın çalışacağız. Avcılar’ı yaşamın merkezi yapacak yepyeni bir yola çıkıyoruz. Genç vizyon, güçlü yönetim ve ortak akılla yöneteceğimiz ilçemizi gençliğimizin verdiği enerjiyle örecek, yarınlarımızı birlikte kuracağız. Uzun bir yoldan geldim, çok daha uzun bir yolculuğa çıkıyorum. Ve size söz veriyorum, çok çalışacağım, çok çalışacağım, çok çalışacağım. Yolumuz açık olsun. Avcılar’a Hizmette #TamYolİleri

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın