medyauzmani.com
Atatürk, ölümünün 84. yıl dönümünde Gazimir’de anılacak – Yerel Haberler

Atatürk, ölümünün 84. yıl dönümünde Gazimir’de anılacak

Avukat Ulvi Bog, Gazimir Belediyesi tarafından düzenlenen “Atatürk’ü Anma ve Anlama” söyleşisinde Atatürk ve devrimlerini anlatacak.

Avukat Ulvi Bog, Gazimir Belediyesi tarafından düzenlenen “Atatürk’ü Anma ve Anlama” söyleşisinde Atatürk ve devrimlerini anlatacak.


Çankaya Belediyesi’nden çevre ve hijyen vergisi hatırlatması

Gazimir Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 84. yıl dönümü dolayısıyla özel bir program hazırladı.

Anma etkinlikleri kapsamında “Atatürk’ün Hafızası ve Anlayışı” konulu bir konferans düzenlenecek. 10 Kasım Perşembe günü saat 20:00’de Gazimir Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak seminere İzmir Milli Kütüphane Vakfı Başkanı Avukat Ulvi Bog katılacak. Avukat Ulvi Bog Atatürk ve devrimlerini anlatacak.

Dünyanın en büyük liderine sahibiz.Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün düşünceleri yolumuzu aydınlatıyor ve bize yol gösteriyor.Demokratik ve laik Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyoruz. Gazimir halkını “Atatürk’ü Anma ve Anlayış” söyleşisine davet etti Ve modernite, aramızdan ayrılışının 84. yılında sevgi, saygı ve özlemle.Atatürk’ün açtığı çağdaşlık yolunda yorulmadan yürüyen herkesi anma törenine davet ediyorum.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın