https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Aras Kargo üst üste dördüncü kez ödülün sahibi oldu – Yerel Haberler

Aras Kargo üst üste dördüncü kez ödülün sahibi oldu

İstanbul (AA) – Aras Kargo, ECHO Ödülleri’nde kargo sektöründe dördüncü kez “En İyi E-Ticaret Tecrübesine Sahip Firma” ödülünün sahibi oldu.New York borsası yüksek açıldı

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ve e-ticaretin en iyilerinin buluştuğu Akademetre iş birliğinde bu yıl beşincisi düzenlenen ECHO Ödülleri töreninde Aras Kargo, “Kargo” kategorisinde ödül aldı. dizayn edildi.

Aras Kargo, müşterilerine en iyi e-ticaret deneyimini sunarak sektörlerinde öne çıkan markaların başarısının taçlandırıldığı ECHO Ödülleri’nde üst üste dördüncü kez bu ödülün sahibi oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Aras Kargo Operasyonları Genel Müdür Yardımcısı Onur Aytekin, kuruldukları günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıklarını, aynı zamanda teknoloji ihraç eden ve yurt dışına açılan çok dinamik bir yapı oluşturduklarını belirtti.

Büyük veriyi yapay zeka ile işleyerek kişiye özel hizmetler sunmaya odaklandıklarını belirten Aytekin, son yıllarda değişen tüketici beklentilerine cevap veren hizmetleri ilerletmek için önemli yapısal ve teknolojik yatırımlar yaptıklarını ifade etti.

Aitken, kargo taşımalarını zamandan ve mekandan bağımsız, esnek bir modele taşımak için yeni ürün ve yatırımları hayata geçirdiklerini kaydetti:

“Aras Yönlendirme Platformu projemiz sayesinde müşterilerimiz gönderilerini canlı olarak takip edebilmekte, kargo teslimine kaç istasyon kaldığını gerçek zamanlı olarak takip edebilmekte ve kargolarının teslim saatini değiştirebilmekte, bu sayede yüklerini üye iş yerlerimize yönlendirebilmektedir. ister ‘Aras buraya’ ister komşularımıza Ya da diledikleri herhangi bir şubeye olsun. Önemli bileşenlerinden biri olan teslimat sürecinde sunduğumuz bu esneklik ve kişiselleştirme, e-postamızın sunduğu değeri artırıyor. ticaret ortakları ve müşteri memnuniyetini artırır.

Bu doğrultuda hızlı ve pratik çözümler geliştirmeye ve teknoloji yatırımlarını yaygınlaştırmaya devam edeceğiz. Teslimat ve iadelerde önemli rol oynayan nakliye sektörünü e-ticaret ekosisteminin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Bu anlamda e-ticaret sektörü için güvenilir ve etkin bir iş ortağı olmaktan ve bu kapsamda aldığımız ödülden dolayı mutluyuz. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma ve e-ticaret alanındaki iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın