medyauzmani.com
Antalyaspor’un yeni Belediye Başkanı Sabri Gülil’in Başkent Belediye Başkanı’nı ziyareti böceklendi. – Yerel Haberler

Antalyaspor’un yeni Belediye Başkanı Sabri Gülil’in Başkent Belediye Başkanı’nı ziyareti böceklendi.

Antalya Belediye Başkanı Muhtin İnsıkt, Antalyaspor’un yeni başkanı Sabri Gölel, Antalyaspor’un teknik direktörü Nuri Şahin ve Antalyaspor’un genel menajeri Adam Kart’ı ağırladı.

Antalyaspor başkanına yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Muhtin İnsıkt, “Antalya ve Antalyaspor bizim için çok önemli. Şehrimizin iki ayrı takımı var Antalyaspor ve Alanyaspor. Antalyaspor yönetiminde bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Daima seninleyim. Antalyaspor için yapılması gereken her şeyi hep birlikte yapacağız.”


Muratpaşa Belediyesi Sosyal Yardım Merkezi yeni yerinde faaliyetlerine devam edecek

“Başkan Bucek’in desteğini her zaman hissediyoruz”

Antalyaspor’un yeni başkanı Sabri Goel, Başkan Mohitine Insher’in desteğini her zaman yanlarında hissettiklerini belirterek, “Yönetim değişikliği yaptık. Profesyonel olarak Antalyaspor’u anonim şirket mantığıyla yönetmek istiyorum. .Aynı kadro ile yola devam ediyoruz.Görevimize başladık.İlimizin markası Antalyaspor’u farklı bir anlayış ve farklı bir tarz ile en iyi yerlere getirmek için çalışacağız.”

“Antalya’yı en iyi yerlere getirmek istiyoruz”

Antalyaspor Teknik Direktörü Nuri Şahin, “Antalyaspor artık benim evim. Burayı seviyorum. Elimizden geldiğince St. ve ince… Sizlerin desteğiyle her zaman hissediyoruz, Antalyaspor’u en iyi yerlere taşımak için çalışıyoruz.

Başkan Muhitin, Antalyaspor Başkanı Jalil ve Nuri Şahin ile bir süre görüştü. Ziyaretin yıl dönümünde eğitmen Nuri Shaheen, Cumhurbaşkanı Mahetin Al-Sharqa’ya çiçek takdim etti.

Antiad Departmanında Ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhitin İnsıkt, Antalya İşadamları Derneği’nin (ANTİAD) yeni başkanı Bilal Kuleoğlu ve yönetimini ağırladı. Başkan Böcek, ANTİAD Başkanı Kuleoğlu ile Antalyalı iş adamlarının deprem bölgesine yaptığı yardımlar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın