https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
AnadoluJet, İstanbul’dan (Sabiha Gökçen) Roma’ya seferlerine başladı – Yerel Haberler

AnadoluJet, İstanbul’dan (Sabiha Gökçen) Roma’ya seferlerine başladı

İstanbul (AA) – Türk Hava Yolları’nın markası AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İtalya’nın başkenti Roma’ya seferlerine başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, bugünden itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Roma Fiumicino Havalimanı arasında karşılıklı seferler haftanın her günü gerçekleştirilecek.

Yeni hat ile AnadoluJet’in İstanbul Sabiha Gökçen’den yurt dışına uçtuğu nokta sayısı 38’e yükseldi. Halihazırda İtalya’ya haftada 7 sefer düzenleyen AnadoluJet, Roma seferiyle haftalık sefer sayısını 14’e çıkardı.

Roma, tarihte önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir şehir olan İtalya’nın en büyük şehri olarak öne çıkıyor. Özenle korunmuş antik yapıların yanı sıra ziyaretçi akınına uğrayan meydanlarındaki heykeller ve çeşmeler, şehri yaşayan bir sanat müzesine çeviriyor.Beyin damarlarının etkili bir şekilde hedeflenmesi için Invamed tarafından AnkaCATH

Roma’nın tarihi güzellikleri ve zengin mutfağı, AnadoluJet misafirperverliğiyle keşfedilmeyi bekliyor.

AnadoluJet’in İstanbul Sabiha Gökçen-Roma Fiumicino seferleri ile ilgili detaylı bilgiye anadolujet.com adresinden ve 0850 333 2538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın