medyauzmani.com
AKP’li vekiller kestikleri kurdeleyi generale tutturdu – Yerel Haberler

AKP’li vekiller kestikleri kurdeleyi generale tutturdu

AKP Kahramanmaraş Milletvekili Vahit Kirişci ve Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün, bir giyim firmasının açılışında kestiği kurdeleyi tuğgeneralin tutması gündem oldu.

6 Şubat depremlerinin ardından faaliyetlerine ara veren Kahramanmaraş’ın tek AVM’sinde işyerleri tek tek faaliyete geçerken bir giyim mağazasının yaptığı açılış dikkat çekti.

AKP Kahramanmaraş milletvekilleri Vahit Kirişçi ile Ömer Oruç Bilal Debgici ve AKP’li Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün de katıldığı açılış töreninde kurdele kesimi yapıldı.

Vekil ve başkanın kestiği kurdeleyi Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Gökhan İnan’ın tutması sosyal medyada gündem oldu.

Fotoğraf karesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Birçok kişi Tuğgeneral’in, bu kareyle bir sonraki Yüksek Askeri Şura’da (YAŞ) terfi hakkı kazandığı yorumunda bulunurken, bazı sosyal medya kullanıcıları ise devlet memurlarının AKP’lilerin teşkilat üyesi gibi davrandığını savundu.

KORGENERAL DE BOŞ BARDAK TOPLAMIŞTI 

Kronos’ta yer alan habere göre, Mart 2023’te ise Belçika’nın başkenti Brüksel’de NATO toplantısı gerçekleştirilmişti. NATO’daki zirvede TSK’yı temsil eden Korgeneral Göksel Kahya’nın toplantı sırasında boş çay bardaklarını toplaması uzun süre tartışılmıştı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın