https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Adana’da bisikletini çalan hırsızın peşinden koşan öğrenci kameralara yansıdı – Yerel Haberler

Adana’da bisikletini çalan hırsızın peşinden koşan öğrenci kameralara yansıdı

Adana (AA) – Adana’nın merkez Yurygir ilçesinde okula gitmek için harçlık biriktirerek aldığı bisikletini çalan hırsızı kovalayan lise öğrencisi güvenlik kamerasına yansıdı.

Kerimithani ilçesinde ortaokul öğrencisi Metin Mert Özer (15 yaşındaki), tek katlı müstakil evlerinin balkonunda bulunduğu sırada bir kişi tarafından çalındı.

İhbar üzerine polis ekipleri, güvenlik kamerası tarafından da kaydedilen olayla ilgili olarak hırsızın yakalanması için çalışma başlattı.Adana’da jandarmanın ‘barış ve güven’ tatbikatında 18 tutuklama

Metin Mert Özer, olay sırasında kapının açıldığını anladığını ancak ağabeyinin gelip aradığını zannettiğini, cevap alamayınca dışarı çıkarken hırsızla karşılaştığını belirtti.

Hırsızın bisikleti alıp peşinden koştuğunu anlatan Özer, “Hırsızı yaklaşık 1-2 km kovaladım ama yakalayamadım. Resimde gördüğünüz gibi hırsız sessizce içeri giriyor ve bisikleti çalıyor” Onun evi olsa… Yaklaşık üç yıldır biriktirdiğim harçlık ve babamın üzerine eklediği harçlık sayesinde o kadar.” Bisikleti aldım. Okula ve etüt merkezine giderdim. Umarım bisikletim bulunur ve hırsız gereken cezayı alır” dedi.

Evin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülere göre zanlı, evin balkon kapısını açarak bisiklete binerek buraya yöneldi. Bu sırada bisikletinin çalındığını anlayan Metin Mert Özer, kaçan hırsızı yakalamak için peşinden koşar.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın