https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
2023 seçimleri de Sosyalist Parti I’e, CHP-CPS koalisyonuna şunu hatırlattı: onlar başardı, biz yine başaracağız. – Yerel Haberler

2023 seçimleri de Sosyalist Parti I’e, CHP-CPS koalisyonuna şunu hatırlattı: onlar başardı, biz yine başaracağız.

Felicity’nin partisi bugün sosyal medya hesabından “Onlar başardı, biz yine başarıyoruz” mesajı içeren bir video paylaştı. CHP ile Barış Cemiyeti Hareketi’nin 1974’te kurduğu koalisyon hükümetinin hatırlatıldığı videoda, ardından Barış Cemiyeti Hareketi’nin lideri Necmettin Erbakan, “Bir zamanlar Ecevit Bey’le ittifak yapmıştık. halkımıza ve milletimize çok güzel hizmetler vermiştir.” CHP Genel Başkanı Bülent Ecevit’in koalisyon döneminde uygulanan Kıbrıs barış sürecine ilişkin sözleriyle. Biz aslında adaya savaş için değil barış için gidiyoruz.

Videonun sonunda Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yer alıyor. Said Partisi Genel Başkanı Temel Karmolaoğlu, “Adalet ve ahlakın gücünü hep birlikte tesis edeceğiz” dedi. Yeni bir gelecek inşa etmeye hazır mısınız?


Marmara Üniversitesi’nden “Erdoğan Diploması” açıklaması

Videoda Temel Karmola Oğlu, milli vizyonun milletin birliğini tesis ettiğini ve güzel hizmetler yaptığını söyledi. Onlar başardılar, biz yine başaracağız.”

Temel Karamollaoğlu’nun pozisyonundan Kemal Kılıçdaroğlu’nu da alıntılayarak, “Başaracağız. Türkiye için birlikte çok büyük işler başaracağız” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın