https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
10. Küresel Bağışçılar Zirvesi Afyonkarahisar’da yapıldı - Yerel Haberler
Anasayfa » Haber » 10. Küresel Bağışçılar Zirvesi Afyonkarahisar’da yapıldı

10. Küresel Bağışçılar Zirvesi Afyonkarahisar’da yapıldı


ABD merkezli bir finans kuruluşundan Türkiye için seçim senaryosu

Afyonkarahisar, dünyanın birçok ülkesinin katılımıyla düzenlenen Küresel Bağışçılar Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı.Hakan Toplik / Afyonkarahisar (IGFA) tarafından soruldu – Afyon Alusu Otel’de 10 küresel bağış zirvesi düzenlendi.

Zirveyi düzenleyenlerden Hüseyin Tash, dünyanın birçok ülkesinden katılımcının olduğuna dikkat çekerek, “Burada Amerika, Avusturya, Almanya, İsviçre, İtalya ve Avusturya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden iş adamlarıyla buluştuk. Slovenya Önemli bir toplantı yapıyoruz Bağışçı denilince aklımıza 6 A pazarı 1 milyar Euro’ya yükseliyor Bu sektörde 3 milyondan fazla kişi çalışıyor Yılda ortalama 600 milyon temas kişisi olan bir sektörden bahsediyoruz Türkiye’yi ve Afyon’u tanıtmak çok önemli Bu önemli toplantıya ev sahipliği yapan otel yönetimine teşekkür ediyoruz UNESCO tarafından gastronomi kenti Afyonkarahisar seçildik Afyon’un entegre et sektöründeki yeri bu alanda çok önemli Anadolu’lu işadamlarını bir araya getirdik, Bu toplantıda sektör temsilcileri ve Avrupalı ​​işadamları ile toplantıda neler yapılabileceğini konuşuyoruz. Önümüzdeki yıllarda 17 ülkeden 70 sivilin katıldığı toplantıya, “Bunun arkasında katılımcı ve destekçiler var” dedi.

GASTRONOMİ KENTİ AFYON DAHA AKTİF OLMALI

yasaklamak, Gaziantep, Hatay ve Afyon’un UNESCO gastronomi kentleri arasında yer aldığını kaydeden Afyon’un bu duyguyu daha da anlamlandırması gerektiğini kaydetti.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın